Sanatçı Tatlıses taburcu edildi

Aldığı ağrı kesici sonrası rahatlasızlanması üzerine İzmir'de hastaneye kaldırılan sanatçı İbrahim Tatlıses, tedavisinin ardından taburcu edildi.

PAYLAŞ
Haber Platosu - Mehmet Şerif

İZMİR

Sanatçı İbrahim Tatlıses, kullandığı ağrı kesici sonrası rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede yapılan müdahale sonrası taburcu edildi.

Alınan bilgiye göre, İzmir Adnan Menderes Havalimanında ağrı kesici kullanan İbrahim Tatlıses, bir süre sonra rahatsızlanınca özel bir hastanenin acil servisine götürüldü. Tatlıses, burada yapılan tedavide rahatsızlık belirtileri ortadan kalkınca, isteğiyle taburcu oldu.

Hastane acilinde Tatlıses'in tedavisini üstlenen Kardiyoloji Uzmanı Dr. Samet Uyar, gazetecilere yaptığı açıklamada, sanatçının baş ağrısı nedeniyle aldığı ağrı kesicinin alerjik reaksiyona neden olduğunu belirtti.

Uyar, 'Tatlıses havalimanında beklerken, günün stresinden kaynaklı bir ağrı hissetmesi üzerine ağrı kesici aldıktan sonra nefes darlığı, vücudunda, gözlerinde, dudaklarında şişlik, ses kısıklığı şikayetiyle hastanemize başvurdu' dedi.

Tatlıses'in hastaneden rahatlamış olarak ayrıldığını aktaran Uyar, kalp, tansiyon, nabızla ilgili bir şikayetinin de bulunmadığını ifade etti.

Muhabir: Gülcan Kaplan

www.haberplatosu.com
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN