Hollanda'da ırkçı Wilders'e yerli darbe!

Biz Türk milleti olarak yaradılanı severiz Yaradan'dan ötürü.. insanlığın dini, dili, ırkı yoktur. Yeter ki insan insanlığını bilsin. Irkçı Geert Wilders Özgürlük Partisi başkanına tv spikerinden OSMANLI ŞAMARI.

PAYLAŞ
Hollanda'da ırkçı Wilders'e yerli darbe!
Biz Türk milleti olarak yaradılanı severiz Yaradan'dan ötürü.. insanlığın dini, dili, ırkı yoktur. Yeter ki insan insanlığını bilsin. Irkçı Geert Wilders Özgürlük Partisi başkanına tv spikerinden OSMANLI ŞAMARI.
Haber Platosu - Mehmet Şerif

Biz Türk milleti olarak yaradılanı severiz Yaradan'dan ötürü.. insanlığın dini, dili, ırkı yoktur. Yeter ki insan insanlığını bilsin. 

Irkçı Geert Wilders Özgürlük Partisi başkanına tv spikerinden OSMANLI ŞAMARI.

 

Türkiye ile Hollanda arasında diplomatik bir kriz yaşanırken IRKÇI Wilders diaspora Türkleri hakkında ağır sözler sarfetmişti.

*Bir hatırlayalım neler söylemişti;*

Müslümanlardan nefret ettiğini, Cumhurbaşkanımıza ağır sözler sarfetmesi,müslümanların sınır dışı edilmesi,  suç işleyen şahıslara müebbet hapis cezası verilmesi, Türkiye’nin AB’ye  alınmaması, İslamın faşist bir din olduğunu ,ALLAH, KURAN ve  PEYGAMBERİMİZE hasta ideolojisi olan bir din demişti vs.

Hollanda tv spikeri parmağı ile işaret ederek ırkçı Wilders'e dersini sert sözler ile ifade etti.

*Spikerin söylemiş olduğu sözler;

* 20 yıldır hükümet için hiç birşey yapmadın ve sadece Hollanda'yı karıştırdın. Hiç bir zaman sorun çözmedik. Endonezya kökenli bir çifte vatandaşsın.

*Hollanda'yı sen terk et.. çünkü Hollan'da hepimizin.

*Hastanelerde sevgi ve merhametle yaşlılarımıza bakan baş örtülü müslüman insanlar var ve sen sadece Hollanda'yı rezil ediyorsun. *Bu ülkeden sen gitmelisin

Bunları söylediği Wilders'e parmağını sallayarak dersini verdi. Wilders'i süt dökmüş kediye benzetti. Hollanda'lı Program spikerini anlamlı konuşmalarından dolayı tebrik ediyorum. rBu arada sizlere şunu da hatırlatmak istiyorum.

*Almanya'da soykırım tasarısını kabul eden Türk kökenli vekilleri hatırlayalım.

Kısaca şuna değinmek istiyorum; ne hikmetse yabancı kökenli siyasiler, müslüman kökenli diaspora Türklerine karşı radikal tavırlar sergiliyor. Bulunmuş oldukları toplumlarda rnkabul görmeleri ve bireysel çıkarları için ana yurduna ve kendi ırkına ihanet edebilecek kadar art niyetli toplumlar var.

*Bu güruhlar bilmelidir ki Avrupa ihaneti sever,ihanet edeni asla sevmez.

*Dünya mazlumların ümidi, islamın son kalesi olan TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN tekrar dirilişinin.. *16 Nisan yapılacak olan referandumun ÜLKEMİZ ve AZİZ MİLLETİMİZ için hayırlara vesile olması temennilerimle.

*ALLAH yar ve yardımcımız olsun.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN