Yenikapı Haberleri
  • 28 Eylül 2021 13:05

Yenikapı Haberleri

Kontrollü darbe, kontrolsüz yalan!... Kılıçdaroğlu nereye koşuyor?

15 Temmuz'da başka, Yenikapı'da başka, şimdi başka... Kılıçdaroğlu nereye koşuyor, kimin aklını taşıyor? Yazarımız Cemal İncesoyluer, FETÖ'nün gollük paslar attığı Kılıçdaroğlu'nun "kontrollü darbe" suçlamasını yorumladı.

Dünyaya korku salacaksan al işte sana en iyi örneği; Bahçeli'nin konuşması...

5 milyon Türk evladının katıldığı; Türk Milletinin yeniden şahlanışı, dirilişi, birlik ve beraberliğini sergilediği, düşmana korku saldığı, dosta güven verdiği bir miting geride kaldı ama akıllarda düşmana korku veren, Türk milletinin şahlanış mitinginde, Bahçeli’nin konuşması kaldı. Yazarımız Mustafa Toygar bu yazısını tamamen Bahçeli'nin Yenikapı konuşmasına ayırdı...

5 milyon kişi Yenikapı'da toplandı! Mesaj; Milli Mutabakat Hükümeti...

Yenikapı'ya koşan 5 milyon kişi "birlik ve beraberlik" için oradaydı...

Rekorlar mitingi... Milyonlar "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"nde buluştu

Türkiye, millet ve devletin el birliği ile püskürttüğü 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından tarihinin en büyük mitingine imza attı. Milyonlarca insan İstanbul Yenikapı'daki "Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde buluştu.

Devlet Bahçeli'nin Yenikapı konuşması: "İblis'e ruhunu satmış bu vaiz, Müslüman görünümlü voyvoda"

MHP lideri Bahçeli, Yenikapı'daki tarihi mitinde efsane niteliğinde bir konuşmaya imza attı. Bahçeli, FETÖ liderine sert çıkarak "İblise ruhunu satan bu vaiz, Müslüman görünümlü bu voyvoda; Vandallıkta, ihanette Türk ve Türkiye düşmanlığında doruğa çıktı, fitne ve münafıklıkta rekorlar kırdı." dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yenikapı mitingindeki konuşması... Tam metin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yenikapı'daki "Demokrasi ve Şehitler" mitinginde coşkulu bir konuşma yaptı

Marmara Denizi'nde ulaşıma lodos engeli

İstanbul Deniz Otobüslerinin Bandırma-Bostancı-Yenikapı seferi, etkili lodos nedeniyle iptal edildi.

Kürt şehit babası: Demirtaş mıdır nedir... Kürt halkının kanını emdiler!

Şırnak'ın Cizre ilçesinde şehit olan piyade er Gürkan Necati'nin babası Yenikapı, artan terör saldırılarına tepki göstererek, "Demirtaş mıdır nedir? Kürt halkının kanını emdiler" dedi.

Ak Parti mitinginde 115 metal dedektörlü kapı, 10 X-Ray cihazı kuruldu

Ak Parti'nin 'Büyük İstanbul Buluşması' adını verdiği İstanbul mitingi dün Yenikapı'da yapıldı. Mitinge gelenler için 7 bin 200 otobüs ve 140 tekne kullanıldı. Alana 82 metre genişliğinde 15 metre yüksekliğinde sahne kuruldu. 20 adet ses kulesi ve 16 adet dev ekran yerleştirildi. Ulaşım koordinasyonunda ve alanda 7 bin 550 partili görev aldı. 550 sağlık personeli, 325 teknik personel görevlendirildi. 5 itfaiye aracı hazır bekletildi. Girişte 115 metal dedektörlü kapı, 10 X-Ray cihazı kuruldu.

'Nişantaşı’ndan Kandil’e köprü kuruyorlar'

Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Yenikapı’daki AK Parti mitinginde “Nişantaşı’ndan Kandil’e köprü kuruyorlar” dedi, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye “Birinin ‘evet’ demeyi öğretmesi lazım da hangi dilde öğreteceğiz bilmiyorum” diye yüklendi. Davutoğlu özetle şunları söyledi:

Davutoğlu: Terör örgütünü barış havarisi gibi gösteriyorlar

Başbakan Davutoğlu, "Ellerindeki medya gücünü kullanıp 40 yıllık terör örgütünü barış havarisi gibi gösteriyorlar. Allah aşkına terörden barış güvercini olur mu?" diye sordu.

MHP İstanbul mitingi (BAHÇELİ'NİN KONUŞMASININ TAM METNİ)

MHP Genel Başkanı Bahçeli "20 Temmuz’dan bu tarafa 171 vatan evladı şehit edilmiş, 177 sivil vatandaş hayatını kaybetmiştir. Peki bu şehadetlerin suç ortakları nerelerdedir?" diye sordu.

İstanbul'da bugün bu yollara dikkat!

İstanbul'da bugün düzenlenecek Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) mitingi nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Kılıçdaroğlu: Şarkıyla türküyle mücadele edilmez

CHP lideri Kılıçdaroğlu, 'Milyonlarca Nefes Teröre Karşı Tek Ses' mitingi sonrası Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaptı

Aday gösterilmedi, terör mitinginde şarkı söyledi

1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilmeyen 3 aylık milletvekili Uğur Işılak, Yenikapı meydanında miting öncesi şarkı söyledi. Milli Gazete, "Şarkılı terör mitingi!... Bu şehitler sizi çarpar!" eleştirisi yaptı.

Hep birlikte teröre karşı tek ses nefes

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Yılmaz ile Başbakan Davutoğlu'nun katıldığı "Milyonlarca Nefees, Teröre Karşı Tek Ses" mitingi yapıldı.

200 yıllık oyuna gelmek bize yakışmaz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı'da düzenlenen "Milyonlarca Nefes, Teröre Karşı Tek Ses" mitinginde konuşma yaptı.

Bir santimetrekareyi bile böldürtmeyiz

Başbakan Davutoglu, Yenikapı'da düzenlenen mitingde "Biz buradayken, biz nefes alıp verirken, Türkiye'nin bir santimetrekaresini bile böldürmeyiz, ayırtmayız" mesajı verdi.

En son nefer şehit olmadan...

TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, "En son ocak sönmeden, en son nefer şehit olmadan, bu bayraklar inmez, bu vatan bölünmez" dedi.

İstanbul'da bazı yollar miting nedeniyle kapalı

'Milyonlarca Nefes Teröre Karşı Tek Ses' mitingi için geri sayım... Yenikapı'da yarın yapılacak miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Milyonlar teröre karşı Yenikapı'da buluşacak

Milyonlar teröre karşı kardeşlik mesajı vermek için yarın İstanbul Yenikapı'da buluşacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun da katılacağı mitingin sloganı ise "Milyonlarca nefes, teröre karşı tek ses"