Vıp Haberleri
  • 28 Eylül 2021 13:09

Vıp Haberleri

'VIP dinleme' soruşturmasında 45 şüpheli için işlem başlatıldı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, bazı iş adamları ve gazetecilerin dinlenilmesi ve takibine ilişkin FETÖ/PDY hakkında yürütülen "VIP dinleme" soruşturmasında, 45 şüpheli hakkında işlem başlattı.

Konya'da 'VIP' soygun

Konya'da VIP minibüsle girdikleri iş yerlerinden para, içki ve sigara çaldıkları iddia edilen 5 zanlıdan 4'ü tutuklandı.

'Devletin şefkati her zaman çocuklarımızın üzerinde olacak'

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu, "Savunmasız çocuklarımıza karşı aile bireylerinden dahi olsa şiddeti tasvip edemeyiz. Devletin şefkati her zaman çocuklarımızın üzerinde olacak" dedi.

'Kürtler de hendek siyasetini tasvip etmediler'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, "Kürtler de hendek siyasetini tasvip etmediler, bugün PKK'nın gerçek yüzünü, Selahattin Demirtaş'ın gerçek yüzünü gördüler" dedi.

'Bunlar hendeğin başında çözülecek konular değil'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bekaroğlu, Demirtaş'ın "özerklik" açıklamalarına ilişkin, "Söylediklerini tasvip etmiyoruz. Sorunun çözümü için HDP ve Demirtaş'ın, Meclis zeminini desteklemeleri gerekir. Bunlar hendeğin başında çözülecek konular değil" dedi.

Koray Aydın: Delegede huzursuzluk olduğunu görmekteyiz

Eski MHP Trabzon Milletvekili Aydın, "İmza toplama işi kişiselleştirildiği müddetçe, delegede huzursuzluk olduğunu da bunu tasvip etmediğini de görmekteyiz." dedi.

Görgüsüzlükte ikinci perde

H&M ve Balmain işbirliği ortalığı birbirine kattı. İstanbul'da H&M’in düzenlediği VIP davette 1500 Türk liraya mont alabilmek için birbirini yediler. Meğer bu görgüsüzlük sadece İstanbul'da değilmiş. Aynı çılgınlık Ankara'da da yaşandı