Süleyman Soylu Haberleri
  • 26 Eylül 2021 21:08

Süleyman Soylu Haberleri

Bilumum terör örgütleri ve 'uyuyan' hücrelerin hedefi niye o komutan?

28 Şubat sürecinde devlet-millet arasındaki köprüleri atmak, ordu-millet birlikteliğine sekte vurmak için her türlü melaneti yapıp “PKK’yı bir süre ‘cici çocuk’ sayıp birinci tehdit sıralamasından ikinciliğe indirerek Hoca’ya (Erbakan) vuralım” diyen Tel Aviv/Washington kıbleli zevat; 2021’de “uykudan” uyanıp tüm hücreleri ile topyekun atağa kalkarsa… Orgeneral Arif Çetin'i hedefe koyarsa... Bu fotoğrafı nasıl okumak gerekir?

103 emekli amiralin bildirisi gündemi altüst etti

Deniz Kuvvetleri Komutanlığından emekli 103 amiralden dün gece yarısı gündemi sarsan bir atraksiyon geldi. İktidar cenahında “vesayet ve darbe çağrısı” olarak değerlendirilen bildiriye tepkiler birbiri adına gelirken yargı da harekete geçti.

Türkiye uyuşturucuda transit ve hedef ülke!..

Basının duayen ismi Serdar Arseven, bomba bir haber dosyasına imza attı. İçişleri Bakanı Soylu ve Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı yöneticileri ile buluşan Arseven'den çok konuşulacak bir araştırma...

Başarı anketinde en geride kalan ve zirveyi gören bakanlar

MAK Danışmanlık’ın Ocak 2021 Türkiye Gündemi Araştırması’na göre kamuoyunun en başarılı bulduğu bakanlar sırasıyla Süleyman Soylu, Hulusi Akar, Fahrettin Koca ve Ziya Selçuk olarak sıralanıyor.

İçişleri Bakanı Soylu, "Her şeyin farkındayız"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, son günlerde yaşanan dövizdeki hareketlenme ile ilgili olarak açıklamada bulundu.

İçişleri Bakanı Soylu, sel felaketinin yaşandığı Ordu'ya gitti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sel felaketinin yaşandığı Ordu'ya gitti

Türkiye-ABD ilişkileri: 'Yaptırım krizi' sonrası neler yaşanabilir?

Türkiye-ABD ilişkileri, Washington'un İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e yaptırım uygulama kararı almasıyla yeni bir döneme girdi.

Terörle mücadelenin üç kahramanı... Mustafa Toygar yazdı

Terörün kökünün kazınmasına az kaldı, ha gayret.

2017'nin ilk valiler kararnamesi çıktı, 20 vali kızağa çekildi

Aylardır beklenen Valiler kararnamesi çıktı; 20 vali merkeze alındı. Kararname ile 20 ile yeni vali atandı. Ayrıca 19 il valisi de yer değiştirdi

Valiler kararnamesi yayımlandı

Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanı olmasının ardından ilk Valiler Kararnamesi yayımlandı. Ankara valisi ve Emniyet Genel Müdürünün yanı sıra bazı illerin valisi değişti

Reis vefalıdır… En büyük ödülü Devlet Bahçeli'ye verecektir!

Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti ile el ele ve gönül gönüle nereye koşuyor?

Bakan Soylu'dan flaş kıdem tazminatı açıklaması!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kıdem tazminatı çalışmalarıyla ilgili, tüm paydaşlarla görüşülerek ortak bir mutabakatı sağlayabilecek adımları atacaklarını söyledi.

Maaşlar elden değil bankadan

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, 'beş ve beş kişiden fazla çalışanı olan işletmeler maaşları artık bankaya yatıracak' dedi.

Emekliye banka promosyonunda karar ay sonunda verilecek

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, emekliye banka promosyonu verilmesine ilişkin, bu ayın sonuna kadar bir değerlendirme ortaya koyacaklarını bildirdi.

Soylu’dan HDP’li vekillere: Kandil'i başınıza yıkacağız

Süleyman Soylu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda HDP milletvekilleri Garo Paylan ve Nursel Aydoğan ile tartıştı

DİSK kongresinde Erdoğan'a hakaret edilince Bakan Soylu salonu terk etti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin hakaret içeren sloganlar atılması üzerine DİSK'in 15. Olağan Genel Kurulu'nun yapıldığı salondan ayrıldı.

'Gerçek dışı bilgilerle kamuoyu yanıltılmaya çalışılıyor'

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun SGK'ya yönelik iddialarına ilişkin, "Gerçek dışı bilgilerle kamuoyu yanıltılmaya çalışılmakta ancak milletimiz hiçbir zaman bu sese kulak vermemektedir" değerlendirmesinde bulundu.

Hükümet sözünü tuttu, asgari ücret bin 300 lira oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, asgari ücretin 2016 yılı için net bin 300 lira olarak belirlendiğini açıkladı.

'Asgari ücrette hazırlıklar yarın tamamlanacak'

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, asgari ücretle ilgili "Bu konuda hükümetimizin hazırlıkları zannediyorum ki yarın itibarıyla tamamlanacak" dedi.

'Ortadoğu canı sıkılanın bombaladığı bir yer olmuştur'

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Ortadoğu canı sıkılanın veya ürettiği silahı denemek isteyenin rahatça bombaladığı bir yer haline gelmiştir" dedi.

Hisarcıklıoğlu’ndan Bakan Soylu’ya ziyaret

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu. ​

'4 bin engelli vatandaşımız daha istihdam edilecek'

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu 2016'nın ilk aylarında 4 bin engelli vatandaşın istihdam edileceğini belirtti.

Süleyman Soylu görevi Ahmet Erdem'den devraldı

64. Hükümet'te Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına getirilen Süleyman Soylu, görevi Ahmet Erdem'den devraldı.

Soylu'dan Demirtaş'a: Senin ne mal olduğunu biliyoruz

AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın sözlerini eleştirerek, "Senin ne mal olduğunu, senin kim olduğunu biliyoruz" dedi

Binali Yıldırım AK Parti delegelerini yokladı

AK Parti’nin yarınki büyük kongresi öncesinde kulislere ‘Binali Yıldırım bombası’ düştü. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ‘Saray ekibi’nin en önemli isimlerinden Yıldırım’ın genel başkan adaylığı için el altından nabız yoklaması, Başbakan Ahmet Davutoğlu cephesinde deprem etkisi yarattı.

Dört genel başkanlı hükümet

Başbakan Davutoğlu tarafından kurulan seçim hükümeti ile bir ilke de imza atmış oldu. Kabinede 4 partinin genel başkanı bulunuyor