Sevgi Haberleri
  • 26 Eylül 2021 21:23

Sevgi Haberleri

Neden Recep Tayyip Erdoğan'ı sevdik biz?

"Aslında biz bize sahip cıkan herkesi sevdik.Bize derken Bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkan herkesi sevdik." diyen yazarımız Adem Taflan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın neden bu kadar sevildiğini yazdı.

TV'de utanç verici görüntüler! Ali Ağaoğlu'nun cebindeki paraları saydılar

Kızıyaşındaki sevgililerini lüks otomobillerini, gösteriş yüklü yaşamını Türk milletinin gözlerinin içine sokmaktan zevk alan ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu sonunda bunu da yaptı

Akşener'den Kendisine 'Paralelci' Diyenlere: Yamuksunuz Yamuk

MHP Genel Başkanı Adayı Meral Akşener, kendisine "Paralelci" diyenlere Hatay'dan cevap verdi, "Şimdi saray ve çevresinin, bazı bakanların Sayın Genel Başkan sevgisini anlıyorum ama buradan ısrarla bize hakaret edenlere sesleniyorum. Geometrinin tüm kavramlarını kullandınız, paralel dediniz, ben de size diyorum ki yamuksunuz yamuk" dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya çocuklarıyla buluştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocukların olmadığı bir dünyanın ne kadar cansız ve ne kadar anlamsız olacağını hayal bile edemediğini belirterek, "Siz çocuklar hesapsız, yalansız sevginin adısınız." dedi

'İstanbul'un Gözü' belgeselinin Türkiye prömiyeri yapıldı

Fotoğraf sanatçısı Ara Güler'in İstanbul sevgisini konu alan "İstanbul'un Gözü" belgeselinin, Türkiye prömiyeri İstanbul'da gerçekleştirildi.

Fransız piyanist ve besteci Blet: Türkiye'yi sevdiğim için cezalandırılıyorum

Fransız piyanist ve besteci Blet, "Türkiye'ye olan sevgim şaşırtıcı bir şekilde dünyada değil ama Türkiye'de engel unsuru oldu. Türkiye'yi sevdiğim için cezalandırılıyorum." dedi.

Beratcan'ın ailesinin evini taşladılar

Annesinin sevgilisi tarafından öldürüldüğü anlaşılan 10 yaşındaki Beratcan’ın ailesinin yaşadığı ev, öfkeli bir gurubun saldırısına uğradı

'Ara Güler gibi bir ustaya bu yapılamaz'

Fotoğraf sanatçısı Ara Güler'in İstanbul sevgisini konu alan "İstanbul'un Gözü" belgeselinin, İstanbul Film Festivali programına alınmamasına sinema camiasından isimler tepki gösterdi.

Yasak aşkla selfieye tazminat

İzmir’de sevgilisiyle selfie çektiren evli öğretmen, eşinin kişilik haklarına saldırıda bulunduğu için tazminat ödemeye mahkûm edildi.

Davutoğlu'ndan nevruz mesajı

Başbakan Davutoğlu, nevruz dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, "Milletçe sevginin, barışın, kardeşliğin evrensel dilini yüceltmeli, her tür şiddet ve terörün karşısında olduğumuzu göstermeliyiz" ifadesini kullandı

Bu taksi şehit ailelerine ücretsiz

Aksaray'da taksicilik yapan Ali Sevğiç, aracına binen şehit yakınlarından ücret almıyor

Sedat Peker: Çeçenleri eğitelim Moskova'nın göbeğinde eylem yapsınlar

Son dönemde "Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgisi" ile dikkatleri üzerinde toplayan ünlü kabadayılardan Sedat Peker, Ankara Kızılay'daki terör saldırısıyla ilgili çarpıcı bir mesaj paylaştı. Özetle şöyle dedi: "İstihbaratımız Çeçenleri eğitsin, onlar gitsin Moskova'nın göbeğinde eylem yapsın. İlk taziye yayınlayan ülke biz olalım."

Özgecan Aslan'ın annesinden şiddete karşı duyarlılık çağrısı

Evine gitmek için bindiği minibüste katledilen Özgecan Aslan'ın annesi Songül Aslan, kadına yönelik şiddetin son bulmasını dileyerek, "Bir evde barış ve sevgi olmadığında, çocuk hasta yetişir. Anne ve babalara çok büyük görevler düşüyor" dedi.

Kayahan'ın eşi İpek Açar: Başka erkek aklımdan geçmez

Kayahan’la 22 yıllık beraberliğin ardından yine Kayahan’ın desteğiyle kendi kanatlarıyla uçmaya başladı İpek Açar... “Afet Oldu Hasretin” ve “Sevgiliye” adlı iki çalışmasının yer aldığı albümle dinleyici karşısına çıktı... Bir hafta önce yeni taşındığı evinde ağırladı Hürriyet'in sorularını cevaplandırdı

Tuğrul Türkeş: Evet o çocuk benim!

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Rus sevgilisinden çocuğu olduğu" iddialarına Twitter adresinden cevap verdi.

Para değil, sevgi saadet getirdi

Türkiye'de son 5 yılda mutluluk kaynağı değerlerden para ve sağlığa ilişkin oranlar gerilerken, sevgi ve başarıya yönelik olanlar yükseldi.

Suriyeli çocukların gözünden

Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak geldikleri Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde geçici eğitim merkezine giden Suriyeli çocuklar, şiir ve resimlerle Türkiye'ye sevgilerini anlattı.

Asırlık hayatları Sevgililer Günü'nde son buldu

Edirne'de eşinin öldüğünü fark eden yaşlı kadın, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Cübbeli Ahmet'ten 14 Şubat yorumu (VİDEO)

Sevgililer Günü'nün Hristiyan adeti olduğunu söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca; 'Sevgililer Günü de Yılbaşı kutlaması gibi sapıklıktır' dedi.

Birbirlerini gözle değil sevgiyle görüyorlar

Amasya'nın Bulduklu köyünde yaşayan ve birbirlerini "gönül gözüyle" seven Ümit-Fatma Arslan çifti, sevgileriyle çevrelerindeki çiftlere örnek oluyor.

Hayvanlar bir günlük hediye olmasın

Sevgililer Günü'nde hediye seçiminde farklılık arayan çiftlerin birbirileri için satın aldığı hayvanlar, sahibinin hevesinin geçmesiyle birlikte ya barınaklara veriliyor ya da sokağa terk ediliyor.

Hamit dede felç geçiren yarım asırlık hayat arkadaşına gözü gibi bakıyor

Diyarbakır'da yaşayan 75 yaşındaki Hamit Balcı, 15 yıl önce felç olan yarım asırlık hayat arkadaşına gözü gibi bakıyor, tüm ihtiyaçlarını sevgiyle karşılıyor.

Çiçekçilerde Sevgililer Günü mesaisi

14 Şubat Sevgililer Gününde sevgisini çiçekle ifade etmek isteyenlerin uğrak yeri olan çiçekçileri, yarın yoğun bir mesai bekliyor.

Savaş sevdiklerini de aldı

Ülkelerindeki iç savaşta kimi eşi ve beşiğindeki bebeğini, kimi evlilik hayali kurduğu sevgilisini kaybeden Suriyeliler, sığındıkları Türkiye'de yakınlarının hatıralarıyla yaşıyor.

Kanseri yenen asırlık ninenin Erdoğan sevgisi

Sivas'ta yaşayan ve 9 yıl önce bağırsak kanserini yenen 105 yaşındaki Zübeyde Şahin'in ölmeden önce tek isteği, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek ve ona sarılmak.

Mezardan 2 bin yıllık 'tiyatro sevgisi' çıktı

Aydın'da, Tralleis antik kenti sınırları içinde 1. yüzyılda yapıldığı düşünülen mezar odası bulundu. Mezardan çıkarılan ve 'ölü hediyesi' olarak konulduğu düşünülen mask, yaklaşık 2 bin yıllık 'tiyatro sevgisi'nin ifadesi oldu.

'Okuma' aşkıyla sahaf oldu

Edirne'de ilkokul mezunu 68 yaşındaki Açıkel, içindeki kitap sevgisinin etkisiyle sahaf oldu, bu mesleğini 45 yıldır sürdürüyor.

Ankara'da 14 Şubat'ta 300 bin çiçek satılacağı tahmin ediliyor

Ankara Çiçekçiler Esnafı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Aydemir, Sevgililer Günü'nde Başkent'te yaklaşık 300 bin adet çiçek satılacağını tahmin ettiklerini belirtti.

Ankara'da eski sevgili dehşet saçtı: 3 kişi öldü

Ankara'da ayrıldığı kız arkadaşının başka biriyle evlendireceğini öğrenen kişi dehşet saçtı. Ayrıldığı kız arkadaşının ailesinin evine gelen kişi, eski kız arkadaşını öldürdükten sonra intihar etti. Olay sırasında evde bulunan kızın annesi de kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti

Kuyumcular umudunu 14 Şubat'a bağladı

Altın fiyatlarının yüksek seyretmesi nedeniyle işleri durma noktasına gelen kuyumcu esnafı, umudunu 14 Şubat Sevgililer Günü'ne bağladı.