Seçim Anketi Haberleri
  • 26 Eylül 2021 22:54

Seçim Anketi Haberleri

Halinden en memnunlar sırasıyla MHP ve AK Partililer

MAK Danışmanlık’ın anketine göre kamuoyunun yüzde 49’u erken seçim isterken yüzde 41’i buna gerek olmadığını düşünüyor. Hayatından en memnuniyetsizler sırasıyla CHP ve HDP, en memnunlar MHP ve AK Parti seçmeni.

'Cumhur İttifakı'na anket şoku

MAK Danışmanlık'ın son kamuoyu yoklaması iktidar ortalarını şok edecek. Bugün seçim olsa Cumhur İttifakı bileşenleri AK Parti ve MHP 43,5 ile yüzde 50 bandının 6,5 puan altında. Katılımcıların yüzde 29’u ise oy verdiği parti tercihini değiştireceğini bildirdi.

Konda ve Adil Gür seçim anketi sonuçları dikkat çeken fark!

Vatan gazetesi yazarı Okay Gönensin, en son seçim anketi sonuçlarını bugünkü köşesinden yayınladı, 1 Kasım seçim sonuçları tek başına iktidar mı koalisyon mu sorusunun yanıtını aradı.

Son seçim anketini Yalçın Akdoğan açıkladı

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Anketlere göre tek başına iktidar olmamıza ramak kaldı." dedi

Son seçim anketini Bülent Arınç açıkladı

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın açıkladığı en son seçim anketi sonucuna göre AK Parti tek başına iktidar için gerekli 276 milletvekili sınırını aştı

Başbakan'ın masasındaki son anket

1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala anket şirketleri sahada yaptıkları çalışmalarını açıklıyor

Son seçimi bilen Andy-AR'ın yeni seçim anketi

En son seçim anketi Andy-Ar şirketinden geldi. 1 Kasım seçim anketi sürpriz sonuçlar gösteriyor. Andy Ar son seçim anketinde bakın partilerin oyu ne kadar?

Son ankette iki partiye soğuk duş

Kasım erken seçimleri milletvekili adayları listeleri sonrası yapılan ilk seçim anketi sonucu yayımlandı. Anket sonuçlarına göre AK Parti tek başına iktidara yaklaşıyor. Peki hangi 2 parti oy kaybediyor?

7 Haziran'ı bilen anketçiden erken seçim tahmini

7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi'ni gerçeğe en yakın oy oranlarıyla tahmin eden seçim anketi şirketi ANDY AR'ın Genel Müdürü Faruk Acar, erken seçim sonuçları için kritik öngörülerde bulundu.

Son anket/AK Parti tek başına iktidar olabilir mi?

Metropoll'ün yaptığı en son seçim anketi sonuçlarına göre AK Parti'nin tek başına iktidar olabileceğini düşünenlerin oranı yüzde 39.7'ye geriledi.