Mutluluk Haberleri
  • 18 Eylül 2021 11:56

Mutluluk Haberleri

Para değil, sevgi saadet getirdi

Türkiye'de son 5 yılda mutluluk kaynağı değerlerden para ve sağlığa ilişkin oranlar gerilerken, sevgi ve başarıya yönelik olanlar yükseldi.

'Basın emekçilerinin kaçırılması terörün çirkin yüzüdür'

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, "Anadolu Ajansımızın fedakar çalışanlarının serbest kalmasından mutluluk duyduk. AA basın emekçilerinin kaçırılması terörün çirkin yüzüdür" dedi.

BAE'de 'Mutluluktan Sorumlu Devlet Bakanlığı' kuruldu

Birleşik Arap Emirlikleri Başbakanı ve Dubai Emiri Al Maktum, "Mutluluktan Sorumlu Devlet Bakanlığı" ile "Hoşgörü Bakanlığı" kurulduğunu duyurdu.

'Yıldırm'ı Diyarbakır’da ağırlamaktan mutluluk duyacağız'

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçında Fenerbahçe ile eşleşen Amed Sportif Faaliyetler’de Asbaşkan Edemen, "Aziz Yıldırım’ı Diyarbakır’da ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız" dedi.

Naylon çadırda 'mutluluk' oyunu

İzmir'de dondurucu soğukta naylon çadırlarda yaşam mücadelesi veren Suriyeli çocuklara hayırseverler destek olmaya devam ediyor.

Kırsalda yaşayan çocukların yüzü güldü

Kastamonu'nun İhsangazi ilçesinden maddi olanaksızlıklar nedeniyle daha önce il merkezine gelememiş 560 çocuk alışveriş merkezinde gezdirildi, sinemaya götürüldü.

Dünya genel olarak mutlu, 2016 için de umutlu ancak...

68 ülkede 66 bini aşkın kişi ile görüşülerek tamamlanan Global Mutluluk, Umut ve Refah araştırmasının sonuçları yayınlandı. Araştırmanın sonuçlarına göre dünya genelinde insanların yüzde 66'sı kendini mutlu hissediyor ve yüzde 54'ü 2016 yılının kendisi için daha iyi geçeceğini umuyor. Ekonomi konusunda ise geleceğe umutla bakıldığını söylemek zor; görüşülen kişilerin yalnızca yüzde 45'i ülkelerinin ekonomik durumunun geçen yıla göre daha iyi olacağını düşünüyor.

Başbakan Davutoğlu'ndan Noel mesajı

Başbakan Davutoğlu,"Hristiyan vatandaşlarımızın ve tüm Hristiyanların Noel Bayramını kutluyor, 2016'nın bütün vatandaşlarımıza ve huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum" açıklamasında bulundu.

Eto'o'dan formayı kaptı, dünyalar onun oldu

Spor Toto Süper Ligin 14. haftasındaki Torku Konyaspor-Antalyaspor maçı sonunda Eto'o'dan forma alan küçük taraftar İbrahim Kayra Yılmaz, mutluluktan gözyaşlarını tutamadı.

Sarıkamışlı çocuklar karla sevindi

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde yaşamı her yönüyle zorlaştıran kar, çocuklar için mutluluk kaynağı oldu.

Engelli çiftin bebekleri mutluluklarını bir kat daha arttırdı

Doğuştan bedensel engelli Murat ve Gül ailelerinin karşı çıkmasına rağmen kaçarak evlendiler, zorlukları birlikte aşarak mutlu olan çiftin dünyaya gelen bebeği mutluluklarına mutluluk kattı.

Müzik tutkusu karanlık dünyasına ışık oldu

Doğuştan görme engelli öğretmen Caner Keser karanlık dünyasını aydınlatan müzik konusundaki bilgilerini öğrencilerine aktarmanın mutluluğunu yaşıyor.