Mustafa Kamalak Haberleri
  • 26 Eylül 2021 22:27

Mustafa Kamalak Haberleri

Kamalak: 'Suç işleyen cezasını çekmeli'

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, milletvekili dokunulmazlıklarının kaldırılması konusunda "Suç işleyen elbette cezasını çekmeli. Millete hizmet etsin diye geliştirilmiş olan bir müessese milletin aleyhine kullanılmamalı" dedi.

'Bu zirvenin üzerinde 2 milyar Müslüman’ın vebali var'

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, düzenlediği basın toplantısıyla İslam İşbirliği Teşkilatı 13. Liderler Zirvesi’ne katılacak olan 57 İslam ülkesi liderine seslendi.

'Kürt ve Türk kardeşliği ayrılmaz'

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partisinin başkanlık divanı toplantısını Diyarbakır'da yaptı.

Milli Görüş'ün acı günü! Osman Yumakoğulları vefat etti

Milli Görüş hareketinin duayen isimlerinden Osman Yumakoğulları vefat etti.Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, ebedi hayata irtihal eden Osman Yumakloğulları ‘nın vefatı üzerine bir taziye mesajı yayınladı.

Saadet'ten hükümete: Terörü önlemek istedin de Anayasa mı engel olu?

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "İşsizliği önlemenin, fakirliği yenmenin, gelir dağılımında adaleti sağlamanın tek yolu üretimi artırmak, artırdığımız ürünümüze sahip çıkabilmek ve adil bir gelir dağılımı sağlayabilmektir. Biz Saadet Partisi olarak 'yaşanabilir bir Türkiye' derken bunu vadediyoruz." dedi.

Kamalak: Türkiye, Suudi Arabistan ve İran arasında arabulucu olmalı

Saadet Partisi Lideri Mustafa Kamalak, "Türkiye İran veya Suudi Arabistan’ın yanında taraf olmak yerine iki ülke arasında arabuluculuk yapmalıdır" dedi.

'Dağıtılmış ümmeti toplama görevi Türkiye'ye düşüyor'

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, "Şu halde birilerinin öne çıkıp dağılmış olan, dağıtılmış olan ümmeti toplaması lazım. Bu görev Türkiye'ye düşüyor, bu kanaatteyiz" dedi.

Kamalak, İsrail ile mutabakata sert çıktı...

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak “Böyle bir mutabakat asla kabul edilemez. Mavi Marmara’da şehit edilen insanların kanı üzerine imzalanacak her türlü pazarlık anlaşma, mutabakat, gaflet ve dalalettir. Böyle bir mutabakatın altında imzası olanlar ne tarih önünde ne de millet vicdanında bunun hesabını veremeyecektir” dedi

Saadet Partisinin Cizre raporu (TAM METİN)

Selahattin Demirtaş'ın bile giremediği Cizre'ye girerek halkla ve vatandaşla kucaklaşan Saadet Partisi lideri Mustafa Kamalak, cesaret ve kararlılığı ile gündem oldu. Bugün açıklananan Saadet Partisi, Cizre raporunda çarpıcı tespitler yer aldı.

Milli Gazete: 'Milli Görüş yapar, AK Parti satar'

AK Parti döneminde onlarca kamu kuruluşu yerli ve yabancı sermayeye satıldı. Satış rakamları ve nedenleri çok tartışıldı. İşte bilanço....

Milli Görüş’ün Cizre dersi

Kurşunların can aldığı, ağıtların yükseldiği Cizre, cumartesi günü Saadet Partisi heyetini ağırladı…Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, siyasi parti genel başkanlarının gidemediği Cizre’ye gitti, girilemeyen mahallelere girdi... Partiyi destekleyen Milli Gazete bu ziyaretle ilgili ilginç bir analiz yer aldı

Kamalak Cizre'ye belge imzalayarak girebilmiş!

Cumartesi günü, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın bile giremediği Cizre'yi ziyaret ederek dikkatleri üzerine çeken Saadet Partisi lideri Mustafa Kamalak'tan flaş açıklama...

Kamalak: Bu tarihi bir seçim

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, 1 Kasım'daki seçimin tarihi bir seçim olacağını belirtti.

Demirtaş'ın bile giremediği Cizre'ye Kamalak girdi

Zor günler yaşayan Türkiye böylesi bir adıma hasretti...Kurşunların can aldığı, ağıtların yükseldiği Cizre Saadet Partisi heyetini ağırladı…Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, siyasi parti genel başkanlarının gidemediği Cizre’ye gitti, girilemeyen mahallelere girdi...

Kamalak'tan Yasin Börü'nün Ailesine ziyaret

Saadet Partisi'nin Güneydoğu çıkarması devam ediyor. Diyabakır'da halkla kucaklaşan Prof.Dr. Mustafa Kamalak, Kurban eti dağıtımı sırasında PKK'lılar tarafından hunharca katledilen Yasin Börü'nün babasına taziyelerini iletti

Kamalak: Menfur saldırıyı kınıyorum

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Ankara’da yaşanan saldırılar üzerine Erzincan’daki çalışmalarını yarıda keserek Ankara’ya döndü. Partinin yarın Bursa’da gerçekleştireceği mitingi de yaşanan gelişmeler üzerine iptal edildi. Parti yönetimi, terör ve son gelişmeleri değerlendirmek üzere de bugün olağanüstü toplanacak.

Kamalak: NATO’yu çağırmak hatada ısrardır

Suriye’de yaşanan sıcak gelişmeleri değerlendiren Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Ortadoğu’daki yangının savaşla değil barışla söndürülebileceğini söyledi. Rusya’nın hava sahasını ihlal etmesi nedeniyle Türkiye’nin NATO’dan destek istemesini eleştiren Kamalak “NATO yardıma gelse savaş nerede olacak? Bizim apartmanda. Yani Ortadoğu’da. Bizim apartmandaki yangın, bizim daireyi de ilgilendirir. Ortadoğu’daki savaş, Türkiye’yi ilgilendirir. Ne yapıp edip, barışa müracaat etmeliyiz” dedi.

Kamalak meydan okudu: O barajı aşacağız

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Yüzde 10'luk baraj bizim için konulmuştur ama Allah'ın lütfu, inayetiyle o barajları yerle bir edeceğiz" dedi

İşte Saadet Partisinin seçim beyannamesi... Tam metin

Saadet Partisinin Seçim Beyannamesi açıklandı. Seçim bildirgesinin tam metni için tıklayınız.

Saadet lideri Kamalak iddialı: Bakın o barajlar nasıl yıkılıyor!

Saadet Partisi Genel Başkanı MustafaKamalak, "Siz ilinizde, bölgenizde Saadet Partili adaylara seçilecek kadar oy verin, Allah'ın izniyle seçim barajını bana bırakın. Bakın, o barajlar nasıl yıkılıyor" dedi.

Saadet'ten AK Parti'ye seçim şarkısı önerisi: Fatiha ile başla!

AK Parti'nin Yüksek Seçim Kurulu tarafından da yasaklanan seçim şarkısı "Haydi Bismillah"ı eleştiren Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "İktidar partisi 13 yıl sonra besmele ile işe başlıyor. Kanaatimce Fatiha ile başlasa daha iyi olacak" dedi.

Kamalak: Herkes köpeğine sahip çıksın!

ı Ahmet Hakan’a yapılan saldırıyı sert bir şekilde kınayan Saadet Partisi lideri Kamalak, "Basına yönelik her türlü şiddet ve baskıyı şiddetle kınıyorum. Herkes köpeğine sahip çıksın, sahip olsun. Eğer saldırgan bir köpeği başıboş olarak bir kimse sokağa bırakıyorsa, emin olun o saldırgan köpeği sokağa bırakan sahibi o köpekten daha haysiyetsizdir, daha şerefsizdir" dedi.

Kamalak: Kimseye koltuk değneği olmayız

Saadet Partisi Niğde 5. olağan genel kurulu Mustafa Kamalak'ın katılımıyla gerçekleştirildi

İşte Saadet Partisi'nin aday listesi

Saadet Parti 1 Kasım Milletvekili Seçimi'nde hangi adaylarla görücüye çıktı. İşte tam liste...

AK Parti - Saadet görüşmeleri devam ediyor

aadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk, AK Parti ile seçim iş birliği görüşmelerinin sürdüğünü belirterek, "Hala bu görüşmeler devam ediyor. Bugün bile görüşülüyor. Biliyorsunuz bizim bu seçim işbirliğinde hedefimiz grup kurmaktır. Tabii bu nasıl olacak, listelerde arkadaşlarımız, nerede ne kadar yer alacaklar bugüne kadar bu müzakereler yapıldı. Bugün de hala bitmediği için görüşüyorlar. O netleşmediği için kesin bir şey söyleyemiyoruz ama bu çalışmalar şu anda da y

3-5 arkadaşın vekil olmasının derdinde değiliz!

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, " “Biz 3-5 arkadaşımızın vekil olup, maaş alması derdinde değil, akan kanı durdurmanın derdindeyiz” dedi.

Mustafa Kamalak: Ben paralel değilim!

Saadet Partisi Gene Başkanı Mustafa Kamalak, 'Ben bir hukukçuyum paralelle falan ilişkim yok' dedi.

Kamalak'tan 'AK Parti ile ittifak' açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak 'Buradan hareketle bu ülkenin menfaati için varız, ama hiç kimseye koltuk değneği olmayız" dedi

"Meclise girdiğimiz dönemlerde herkesin yüzü güldü"

Milli Görüş'ün koalisyon alarak bile meclise girdiği dönemlerde ülke için en hayırlı hizmetlerin yapıldığını belirten Kamalak, "Milli Görüş koalisyon ortağı oldu, 1974'ten bu yana Kıbrıs'ta can mal emniyeti var. Koalisyon olarak bile olsa Anadolu'yu fabrikalarla donattık. Yanlış mı yaptık Allah aşkına? Koalisyon hükümetlerimizde işçinin, memurun, çiftçinin yüzü güldü" dedi.

Saadet Partisi Seçime Hazırlık Toplantısı

- Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkmalıyız. Terör, bu milletin ortak acısıdır. Ortak acılar ortak kararlılığı gerektirir. Üslup ve yaklaşıma her zamankinden daha fazla önem verilmeli, Türkiye bir inatlaşmaya kurban edilmemelidir. İnatlaşma, kamplaşma kimseye fayda sağlamaz" - "Biz rakamlara sığmayacak kadar büyük bir davanın mensuplarıyız. Kırılanı onarmak, döküleni toplamak, kanayan yaraları sarmak yine bize düşüyor"