Mossad Haberleri

Mossad Haberleri

Eski Mossad Başkanı Yossi Cohen, Avusturyalı milyarderden aldığı parayı iade etti

Eski Mossad Başkanı Yossi Cohen, görevdeyken kızının düğünü için Avusturyalı milyarder James Parker'den aldığı 20 bin doları iade etti.

Hakkı Öznur’un ‘Ortadoğu’nun Cahşları’ kitabına büyük ilgi

Araştırmacı yazarları Hakkı Öznur, ATO Congresium’daki Ankara Kitap Fuarı’nda, Pa

AK Parti'yi işte bu bitirir: Bebek bezi ve maması dağıtıyorlar

AK Parti 2002'de sessiz milyonların sesi olmuş, “3 Y ile mücadele” sloganıyla iktidara gelmişti. Şimdi aynı silahla vuruluyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş -hakkını yemeyelim, alkışlanacak bir iş yaparak- bebek bezi ve mama dağıtıyor. Bu durum; "AK Parti" için siyasi anlamda "bitiş düdüğü" olabilir.

IKBY referandumunu ve Barzani'yi Hakkı Öznur ile konuştuk…

Barzani Referandumunu, Barzani Ailesini ve İsrail bağlantısını tüm yönleri ile konunun uzmanı araştırmacı yazar Hakkı Öznur ile yazarımız Mustafa Toygar konuştu… Röportajın 2. Bölümü

Barzani'nin referandum kararını kimler destekliyor, amaç ne?

Barzani Referandumunu, Barzani Ailesini ve İsrail bağlantısını tüm yönleri ile konunun uzmanı araştırmacı yazar Hakkı Öznur ile yazarımız Mustafa Toygar konuştu…

BBP EVET mi diyecek HAYIR mı? Kritik isimden flaş açıklama geldi...

BBP lideri Destici'nin sürpriz bir şekilde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi. Kritik ve sürpriz buluşmanın tabii ki tek gündemi vardı; referandum. Erdoğan ve Destici'nin görüşmesi tam 90 dakika sürdü. Peki kapalı kapılar ardında Erdoğan ne dedi, Destici nasıl bir tavır ortaya koydu. Erdoğan, Destici'yi EVET konusunda ikna edebildi mi? Etti ise Destici hangi şartlarla EVET'i kabul etti? Ya da Destici HAYIR diyerek kestirip attı mı? Bu soruların cevabı henüz net değil.

FETÖ + PKK + IŞİD İŞBİRLİĞİ = MADE IN AMERİKA

"Bitlis, Elazığ, Van, Gaziantep ve Cizre saldırılarını tek tek ele alamayız. FETÖ+DAEŞ+PKK işbirliği, yani “Made in Amerika” diyebilmek için de çok fazla kafa yormaya gerek yoktur" değerlendirmesini yapan yazarımız Mustafa Toygar, FETÖ+DAEŞ+PKK işbirliğinin kodlarını kaleme aldı

15 Temmuz’u doğuran 28 Şubat’a nasıl gelindi? ABD+İsrail+FETÖ ortaklığının kodları

15 Temmuz’u hazırlayan 28 Şubat’a nasıl gelindi? 28 Şubat'ın arkasındaki gücün; ABD ve İsrail'in yanı sıra taşeron FETÖ olduğu çok açık değil mi?

Darbeler dönemi şimdi sona erdi... Oluk oluk kan akacaktı!

15 Temmuz 2016'daki FETÖ'cü subayların darbe girişiminin analizi... Darbe niye başarısız oldu? Bundan sonra topluma ve devlete düşen sorumluluklar neler?

Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı ve İsrail İstihbarat Şirketi ISIS

İstanbul'daki Atatürk Havalimanı'nı kana bulayan IŞİD ya da uluslararası toplumda bilinen adıyla ISIS'ın patronu kim? Ve bu bombalar aslında hangi oyunun tezgahlanması için patlatılıyor?

Havalimanı saldırısı ve istihbarat zaafı

Atatürk Havalimanı'nı ve Türkiye'yi hedef alan terör saldırısı önlenemiyorsa bu millet, istihbarat teşkilatlarına devasa bütçeyi niye tahsis ediyor?

Şok Şok! Herkes başbakanın kim olacağıyla ilgilenirken İsrail vetosu kalktı!

Tüm Türkiye, "Başbakan Binali Yıldırım mı, Berat Albayrak mı, Bekir Bozdağ mı?" sorusuna cevap aramakla oyalanırken, Türkiye ile İsrail vetosunu kaldırdı. Erdoğan'ın "One Minute" çıkışı ve ardından Mavi Marmara katliamı ile bozulan Türkiye-İsrail ilişkileri "el çabukluğu" ile düzeltildi. Gizli kapaklı yapılan görüşmeler sonucunda İsrail NATO şemsiyesi altına girdi. Türkiye, bu zamana kadar sürdürdüğü NATO’daki İsrail vetosunu kaldırdı.

MHP'de Genel Başkanlığa bir aday daha; Ümit Özdağ

MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, MHP Genel Başkanlığına adaylığını açıklayacağını söyledi.

'28 Şubat darbesini yapanlar FETÖ'dür' iddiası

28 Şubat sürecinde yargılandığı davada hüküm giyen ve 8 yıl cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilen Fahri Memur, 28 Şubat darbesini yapanların Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) olduğunu söyledi.

MHP'de Bahçeli'ye isyan bayrağ! Genel Başkan Yardımcısı Özdağ görevinden istifa etti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, görevinden istifa etti. Özdağ, istifasına ilişkin dilekçeyi genel merkeze ilettiğini kaydetti.

"One minute" sonrası MOSSAD'dan Paralel'e "kumpas" talimatı gelmiş

Star gazetesinin haberine göre, Paralel Yapı, Erdoğan'ın "one minute" çıkışı sonrası İsrail'den gelen talimat üzerine "kumpas" için harekete geçmiş.

'Selam Tevhid'de kumpas' MOSSAD'ın ihbarıyla başladı' iddiası

''Selam Tevhid'de kumpas'' soruşturmasında hakkında gözaltı kararı alınan şüpheli polislerin, takipsizlikle sonuçlanan "kumpas dosyası"nı, 2012'de MOSSAD'ın ihbarı üzerine başlattığı iddia ediliyor.

İsrail’in yeni güvenlik stratejisi: Yargısız infaz

Kudüs ve Batı Şeria’dan hemen her gün gelen “bıçaklı saldırı girişiminde bulunan Filistinlilerin infaz edildiği” haberleri, İsrail'in güvenlik algısındaki hukuk dışı kırılmayı gözler önüne seriyor.

Devlet Bahçeli’nin ‘17-25’ ayarları…

Daha önce karşısına rakip çıkan Ümit Özdağ'ı "CIA ve Mossad ajanı olmakla" suçlayan, bu kez de yine karşısına rakip çıkan Meral Akşener'i "Paralelci" olmakla itham eden MHP lideri Devlet Bahçeli, "17-25 Aralık Operasyonu" konusundaki tutumunda gerçekten samimi mi?

60 Mossad ajanı Ankara'da

TÜRKİYE A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın 2017 FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Grup Elemeleri H Grubu'nda yarın 20.00'de İsrail ile oynayacağı maç öncesi Ankara'da güvenlik alarmı verildi.

Kavgada bile söylenmez: Ümit Özdağ, CIA - MOSSAD ajanıdır/MHP'de kurultay kazanı...

MHP’liler, 1 Kasım'daki 40 milletvekili kaybı ve 2 milyonluk oylarının hesabını sormaya hazırlanıyor. Bahçeli'nin, 3 gün önce genel başkan yardımcısı yaptığı Ümit Özdağ hakkında söylediği iddia edilen sözler de bardağı taşıran son damla olacağa benziyor. Eski il başkanlarından Ümit Sarıtaşlı'nın iddiası, MHP'deki kongre ateşini daha da alevlendireceğe benziyor

PKK'lı Alman ve İsrail ajanları

Alman ajan Kevin Joachim’in Türkiye’nin Kandil’e attığı bombalar sonucu ölmesi, örgüt içindeki yabancıların varlığını net bir biçimde ortaya koymuştu. Oysa PKK’lıların, elyapımı bomba ve şehir savaşı dersleri için başvurduğu kaynak yalnızca Joachim’den ibaret değil.

Gülen'e tutuklama ve kırmızı bülten talebi

İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, "Paralel Devlet Yapılanması"nın "Tahşiyecilere kumpas" kurduğu iddiasıyla aralarında Fetullah Gülen'in de bulunduğu 33 şüpheli hakkında hazırlanan iddianameyi kabul etti.

Cizre, İngiliz ve Alman istihbaratının üssü mü?

Eylül 2015'te Cizre'deki terör olaylarında İngiliz istihbaratının parmağının olduğu gündeme geldi ve bu iddia yalanlanmadı. Yakın geçmişe göz atacak olursak Cizre'ye sadece İngiliz ajanları değil Alman ajanları da üs kurmuş. Ocak 2015'te Cizre'de çıkan terör olaylarında Almanya'nın parmağı bulunduğu bilgisi, devletin istihbarat raporlarına girmiş.

Cizre'de 18 İngiliz!

Cizre’de “8 gün sokağa çıkma yasağı”nın uygulandığı günlerde ilçede askeri unsurlar ve PKK’lı teröristlerin dışında “üçüncü bir el” daha vardı. Yerel kaynaklarca sıkça dillendirilen bu iddiaya göre 18 İngiliz ajanının varlığı tespit edildi. Bu İngilizlerden 4’ü ise ölü ele geçirildi. İçişleri Bakanı Altınok’un verdiği rakamlara göre ise Cizre’de 32 kadar terörist ölü ele geçirildi ama 16 defin gerçekleşti. Üstelik kamuoyuna yansıyan definlerin arasında sivil de vardı

İşte PKK'nın arkasındaki ülkeler

Dicle Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Şeyhanlıoğlu yaptığı açıklamada PKK'nın üzerinde baskın olan dış güçler İngiltere, İran ve İsrail yüzünden barış sürecini bozduğunu söyledi.

İtirafçı Abdülkadir Aygan: PKK'ya dış desteğe şahit oldum

Eski PKK'lı ve eski JİTEM'ci Abdülkadir Aygan'ın yeni itirafları da çok konuşulacak: "Geçmişten beri Türkiye ile çıkarları çatışan hangi ülke varsa, hepsi PKK’ya destek veriyordu. Bu ülkeler içinde; Yunanistan, Suriye, Lübnan ve İran’ın desteğine bizzat ben şahit oldum”