Milli Görüş Haberleri
  • 26 Eylül 2021 22:56

Milli Görüş Haberleri

Kimler laiklikten, kimler laikliğin tartışılmasından kaygılı?

Bugünlerde gündemde yoğun yer tutan 'laiklik' tartışmasına yazarımız Cemal İncesoyluer farklı açıdan baktı ve kaygılarını sizler için kaleme aldı

Davutoğlu: Milletimize hayallerindeki anayasayı sunacağız

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmaya, geçtiğimiz günlerde vefat eden Milli Görüş hareketinin önemli isimlerinden Osman Yumakoğulları'na Allah'tan rahmet dileyerek başladı. AK Parti teşkilatının, 81 ilin, 78 milyonun umudu olduğunu belirten Davutoğlu, "Bu nedenle her fırsatta sizlerle buluşmaya, sizlerle hasbihal etmeye özel bir önem veriyorum" diye konuştu.

Milli Görüş'ün acı günü! Osman Yumakoğulları vefat etti

Milli Görüş hareketinin duayen isimlerinden Osman Yumakoğulları vefat etti.Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, ebedi hayata irtihal eden Osman Yumakloğulları ‘nın vefatı üzerine bir taziye mesajı yayınladı.

Faizle borç almayan tek Başbakan; Erbakan

‘Milli Görüş Temelinde Dünya ve Türkiye’de Faiz Belası’ konulu panel, önemli isimlerin katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi. Alanında uzman isimlerin ortak görüşü faizin sömürünün en önemli enstrümanı olduğuydu.

Kadınlar niçin çalışır?

Eğitimci İsmail Akkiraz, "Müslüman bir kadın niçin çalşır?" sorusunu dört başlık altında cevaplandırdı.

Buzlar eridi mi? Görüşme trafiğinin perde arkası

Abdullah Gül’ün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmenin ardından dün de eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Hüseyin Çelik, Sadullah Ergin ve Nihat Ergün ile bir araya gelmesi, siyaset kulislerini hareketlendirdi. İşte görüşmenin perde arkası

"2015 kayıp yıl, 2016 planında üretim yok/Refahyol sonrası sanayi üretiminin dramatik düşüşü"

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tongüç, ekonominin görünümünü, 2015'i ve hükümetin 2016 eylem planını değerlendirdi.

AK-Troller 'Milli Görüşçü' ve 'Milli Nizamcı' kılığına girdi iddiası

Kayıtsız şartsız Fetullah Gülen destekçiliği ve kayıtsız şartsız Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı ile bilinen Millet gazetesi; Mlli Görüş Hareketi ve Nizam-ı Alem Ocakları üzerinden operasyon çeken sahte sosyal medya hesapları deşifre olduğunu yazdı

Ekonomide son durum (DETAYLI RAPOR)

İşte Türkiye'nin ekonomik görünümü... Son veriler, son tablolar...

Milli Gazete: AKP eşittir VAAT MAKAMI

Saadet Partiinin gayriresmi yayın organı Milli Gazete, AK Parti'nin 7 Haziran'a göre çok farklılık gösteren seçim kampanyasını eleştiri bombardımanına tuttu.

Saadet Partisinin Cizre raporu (TAM METİN)

Selahattin Demirtaş'ın bile giremediği Cizre'ye girerek halkla ve vatandaşla kucaklaşan Saadet Partisi lideri Mustafa Kamalak, cesaret ve kararlılığı ile gündem oldu. Bugün açıklananan Saadet Partisi, Cizre raporunda çarpıcı tespitler yer aldı.

Milli Gazete: 'Milli Görüş yapar, AK Parti satar'

AK Parti döneminde onlarca kamu kuruluşu yerli ve yabancı sermayeye satıldı. Satış rakamları ve nedenleri çok tartışıldı. İşte bilanço....

Milli Görüş’ün Cizre dersi

Kurşunların can aldığı, ağıtların yükseldiği Cizre, cumartesi günü Saadet Partisi heyetini ağırladı…Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, siyasi parti genel başkanlarının gidemediği Cizre’ye gitti, girilemeyen mahallelere girdi... Partiyi destekleyen Milli Gazete bu ziyaretle ilgili ilginç bir analiz yer aldı

Kamalak Cizre'ye belge imzalayarak girebilmiş!

Cumartesi günü, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın bile giremediği Cizre'yi ziyaret ederek dikkatleri üzerine çeken Saadet Partisi lideri Mustafa Kamalak'tan flaş açıklama...

Kamalak: Bu tarihi bir seçim

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, 1 Kasım'daki seçimin tarihi bir seçim olacağını belirtti.

Demirtaş'ın bile giremediği Cizre'ye Kamalak girdi

Zor günler yaşayan Türkiye böylesi bir adıma hasretti...Kurşunların can aldığı, ağıtların yükseldiği Cizre Saadet Partisi heyetini ağırladı…Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, siyasi parti genel başkanlarının gidemediği Cizre’ye gitti, girilemeyen mahallelere girdi...

Kamalak: NATO’yu çağırmak hatada ısrardır

Suriye’de yaşanan sıcak gelişmeleri değerlendiren Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Ortadoğu’daki yangının savaşla değil barışla söndürülebileceğini söyledi. Rusya’nın hava sahasını ihlal etmesi nedeniyle Türkiye’nin NATO’dan destek istemesini eleştiren Kamalak “NATO yardıma gelse savaş nerede olacak? Bizim apartmanda. Yani Ortadoğu’da. Bizim apartmandaki yangın, bizim daireyi de ilgilendirir. Ortadoğu’daki savaş, Türkiye’yi ilgilendirir. Ne yapıp edip, barışa müracaat etmeliyiz” dedi.

İşte Saadet Partisinin seçim beyannamesi... Tam metin

Saadet Partisinin Seçim Beyannamesi açıklandı. Seçim bildirgesinin tam metni için tıklayınız.

Saadet lideri Kamalak iddialı: Bakın o barajlar nasıl yıkılıyor!

Saadet Partisi Genel Başkanı MustafaKamalak, "Siz ilinizde, bölgenizde Saadet Partili adaylara seçilecek kadar oy verin, Allah'ın izniyle seçim barajını bana bırakın. Bakın, o barajlar nasıl yıkılıyor" dedi.

Gül, Erbakan Parkı'nın açılışan katıldı

Abdullah Gül, Kayseri'de Melikgazi Belediyesince yaptırılan Necmeddin Erbakan Parkı'nın açılışını gerçekleştirdi. Gül: "Necmeddin Erbakan, Türkiye'nin yerli düşüncesini, milli görüşünü, Anadolu ruhunu tekrar herkesin bilincine getiren, Türkiye'yi bilinçlendiren ve hepimizi siyasete bu şekilde sokan insan"

İşte Saadet Partisi'nin aday listesi

Saadet Parti 1 Kasım Milletvekili Seçimi'nde hangi adaylarla görücüye çıktı. İşte tam liste...

3-5 arkadaşın vekil olmasının derdinde değiliz!

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, " “Biz 3-5 arkadaşımızın vekil olup, maaş alması derdinde değil, akan kanı durdurmanın derdindeyiz” dedi.

Ahmet Hakan'ı dövmek ya da 'davası' olan gençlik

Ahmet Hakan Coşkun'u "dövmek"ten bahseden, "milletvekili" unvanını da taşıyan Gençlik Kolları Genel Başkanı, AK Parti'nin yola çıkış felsefesini temsil ediyor mu? Ya da "ikbal", "günlük koşuşturma" yerine "dava" diyen bir gençlik teşkilatı oluşturabildi mi AK Parti, "Milli Görüş" geleneği gibi? Fabrika ayarlarına ne zaman dönülecek?

Mustafa Kamalak: Ben paralel değilim!

Saadet Partisi Gene Başkanı Mustafa Kamalak, 'Ben bir hukukçuyum paralelle falan ilişkim yok' dedi.

"Meclise girdiğimiz dönemlerde herkesin yüzü güldü"

Milli Görüş'ün koalisyon alarak bile meclise girdiği dönemlerde ülke için en hayırlı hizmetlerin yapıldığını belirten Kamalak, "Milli Görüş koalisyon ortağı oldu, 1974'ten bu yana Kıbrıs'ta can mal emniyeti var. Koalisyon olarak bile olsa Anadolu'yu fabrikalarla donattık. Yanlış mı yaptık Allah aşkına? Koalisyon hükümetlerimizde işçinin, memurun, çiftçinin yüzü güldü" dedi.