Melih Gökçek Haberleri
  • 26 Eylül 2021 21:06

Melih Gökçek Haberleri

DOST ACI SÖYLER! "İstifa ediyorlar, ancak hizmetlerindeki eksiklik hangisi?"

"DOST ACI SÖYLER" diyen yazarımız Semih Gündüz, belediye başkanlarının istifasını isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu kararında neyi amaçladığını, Türk halkının istifalar için ne düşündüğünü kaleme aldı: "İstifa ediyorlar, ancak hizmetlerindeki eksiklik hangisi" Nedir bu sorunun cevabı? Yazımızda...

Başkentte BAŞKAN TOTO! Kim koltuğunda kaldı, kimler gidiyor?

Dün akşam itibarıyla "tasfiye"den kurtulmayı garantileyen AK Parti'li belediye başkanı kim? O belediye başkanı "harcanmaktan" nasıl kurtuldu? AK Parti'de hangi belediye başkanları kalıyor, hangileri gidiyor? Haber Platosu, AK Parti kulislerinin nabzını tutuyor.

Tüm devlet erkanına çağrı: Eğer Türkiye'yi seviyorsanız bürokrasideki tüm FETÖ'cüleri bildirin!

Tüm Devlet Erkanına çağrı: Eğer Türkiye’yi seviyorsanız, Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı seviyorsanız, O’nu haklı davasında yalnız bırakmak istemiyorsanız, gelin bir defa olsun faydalı bir iş yapın, tavassutta bulunarak devletin üst bürokrasisine yerleştirilen FETÖ’cülerin isimlerini Başbakanlığa bildirin.

Kılıçdaroğlu'na yumurtayı Melih Gökçek mi attırdı?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik Ankara Kocatepe Camii'ndeki 2 şehidin cenaze törenindeki yumurtalı protestonun ardından CHP'lilerin olaydan sorumlu tuttuğu Melih Gökçek iddialara sert cevap verdi

Gökçek, Nazlıaka ile fena dalga geçti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka ile yine dalga geçti.

Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'na ağır cevap: "Çukur"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerine bakın nasıl karşılık verdi?

Melih Gökçek, Aylin Nazlıaka'yı fena ti'ye aldı/GÜLME GARANTİ!

Nazlıaka'nın CHP'den ihraç edilmesi karşısında Gökçek'in ağzı kulaklarında... NAZLIAKA'YI Tİ'YE ALDI Bunun üzerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabından yaptığı açıklamasıyla Nazlıaka'yı ti'ye aldı. Gökçek, daha öncekiler gibi tweet atmak yerine slayt şeklinde hazırladığı 'Aylin Nazlıaka CHP'den atıldı' isimli videoyu Twitter adresinden paylaştı.

Gökçek günah çıkardı: CHP'ye yaptıklarımın yüzü suyu hürmetine günahlarım bağışlanacaktır

‘Parsel parsel’ işine ne diyor? Bülent Arınç hakkında neden konuşmuyor? Cemaat’e yaptığı iyilikler nedeniyle pişman mı? 2019’da da aday olacak mı? Neden sürekli CHP ile uğraşıyor? ANKAPARK’ın son durumu ne? Ahmet Hakan Coşkun sordu, Melih Gökçek yanıtladı.

Gökçek'ten Cavcav'a yılın golü!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Onursal Başkan olduğu Osmanlıspor, başkanlığını İlhan Cavcav'ın yaptığı Gençlerbirliği'nin prensipte anlaştığı kaleci Hakan Arıkan'ı transfer ederek, yılın ilk çalımını attı!

Ankara'ya 'Boğaz' geliyor

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, başkentte 2016 yılından sonra "Ankara Boğazı" projesinin de içinde bulunduğu yatırımların hayata geçirileceğini belirtti.

Gökçek, Ankara'ya boğaz yapacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'nın 2016 ve sonrası proje tanıtımında konuştu.

'Mağdur olan esnafımıza yardım yapılacak'

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, "Mağdur olan esnafımıza, 20'şer bin ve valilik nezdindeki vakfımızdan 10'ar bin lira olmak üzere toplam 30 bin lira yardım yapılacak" dedi.

Gökçek, Ahmet Hakan'dan 1 takım elbise kazandı ve böyle poz verdi

Melih Gökçek, seçimlerle ilgili Ahmet Hakan'dan kazandığı takım elbiseyle bugün basın açıklamasına katıldı.

Melih Gökçek de Rusya krizine el attı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı MelihGökçek, Moskova ile Ankara arasındaki "kardeş şehir" ilişkilerinin devam edeceğini bildirdi.

Gazeteci Hayko Bağdat'a 'Gökçek'e hakaret ettin' cezası

Gazeteci Hayko Bağdat, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e Twitter aracılığıyla hakaret ettiği gerekçesiyle bin 160 lira adli para cezasına çarptırıldı.

Melih Gökçek: Bu adam hakem makem değil

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten Fırat Aydunus'a tepki geldi

Gökçek'ten bomba CHP iddiası

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, parti içindeki muhalefetin olağanüstü kongre talebiyle sıkışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eski Genel Başkan Deniz Baykal’ın kapısını çaldığını ancak Baykal'dan umduğu desteği bulamadığını öne sürdü.

Gökçek ve Topbaş şükür için Medine'de

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Medine’de Peygamber Efendimiz’in kabrini ziyaret etti.

Erdoğan-Bahçeli gizli buluşmasının perde arkası

MHP kulislerini yakından takip eden Yeniçağ yazarı Ahmet Takan'ın, "Bayramın ikinci günü Erdoğan ile Bahçeli Balgat'ta bir evde buluştu" iddiası siyaset gündemine bomba gibi düştü. MHP, bu iddiayı yalanlarken Takan, bugünkü yazısında daha da ileri giderek Tuğrul Türkeş'in açıklamalarının kendisini teyid ettiğini anlattı. Takan, Bahçeli'nin Gülen Cemaati ile zik zaklı ilişkisini, Melih Gökçek'e karşı karşı büyük başarı elde eden Mansur Yavaş'ı partiden atmasının mantıksızlığını sorguladı.

Gökçek: Suruç saldırısı PKK'nın işi

Melih Gökçek, Suruç'taki terör saldırısındaki gerçekleri belgelerle deşifre etti.

Ankara Belediyesinde 'helikopter yolsuzluğu' iddiası

Ankara Büyükşehir Belediyesi, kendi kuruluşu Belka A.Ş’den iki helikopter kiraladı. Belka, aynı tarihlerde bu helikopterleri ayrıca belediyeye ait ASKİ şirketine kiraladı. Helikopterlerden biri hiç uçmadı, biri yılda 12 kez uçtu.

Ankara'daki otobüs kazasında hayatını kaybedenlerin yakınlarına 100'er bin lira

Ankara Büyükşehir Belediyesi, EGO otobüsünün Dikimevi'nde karıştığı kazada hayatını kaybedenlerin aileleri ile organlarını kaybedenlere 100'er bin lira, tedavi görenlere de 10'ar bin lira ödeyecek.

Gökçek'ten Ahmet Hakan'a ziyaret

Twitter'de tatlı sert atıştığı Ahmet Hakan'ı, Melih Gökçek, zor gününde yalnız bırakmadı.

Şoför, cinnet geçirmiş gibiydi!

Başkentte meydana gelen katliam gibi kazanın şok detayları...

Sahte Gökçek, genel müdürü havlattı!

Twitter'ı etkin kullanımıyla bilinen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek adına açılan bir hesaptan Ankara Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar’ın “hav”latılması sosyal medyada günün konusu oldu.

..Ve başkentte trafik çilesi

Günde 350 bin aracın geçtiği, 1 milyon başkentlinin faydalandığı Ankara Bulvarı, mahkeme kararı ile bugün 03.00'te ulaşıma kapatıldı. Başkentli 5 dakikada kat ettiği yolu 45 oakikada kat edebilecek, trafik adeta felç olacak.