Kurumsal Haberleri
  • 26 Eylül 2021 22:37

Kurumsal Haberleri

Tokat Gazeteciler Cemiyeti yine duayen gazeteci İncesoyluer'e emanet

Tokat Gazeteciler Cemiyeti Olağan Kongresi'nde mevcut genel başkan Cemal İncesoyluer, oy birliğiyle bu göreve yeniden seçildi. Tek aday olan duayen gazeteci İncesoyluer, kongrede oy birliğiyle ikinci dönem için yeniden seçildi. Kongrede konuşma yapan İncesoyluer, “Cemiyetimizde kurumsallık sürecimiz devam edecektir. Basın emekçilerinin ayrımsız olarak haklarını korumak, sorunları için sesleri ve her ortamda yanlarında olmak amacındayız” dedi.

'Azerbaycan'a desteğimizi kurumsal anlamda da vermiş olacağız'

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul Kongre Merkezi'nde, İİT 13. İslam Zirvesi Konferansı Dışişleri Bakanları Konseyi Toplantısı'nın ardından gazetecilere değerlendirmelerde bulundu.

Artık 'kurumsal' dolandırıyorlar

Yaklaşık 10 yıl önce bireysel olarak başlayan telefon dolandırıcılığının ulaştığı "kurumsal" boyut korkutuyor.

'Türkiye'nin yeni başlangıçlara hem hakkı hem ihtiyacı vardır'

Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Küçükyılmaz: "Yeni Türkiye'nin yeni başlangıçlara hem hakkı hem de ihtiyacı vardır. Bu yüzden, artık başkanlık sistemi bir alternatif değil, kaçınılmaz hedeftir" dedi.

'Erdoğan düşmanı olacağım derken vatana ihanet ediyorlar'

Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Küçükyılmaz, "Tayyip Erdoğan düşmanı olacağım derken, vatana, aziz millete ihanet ediyorlar. Herkes bu vatanda yaptığı ihanetin bedelini ödeyecektir" dedi.

ASUSPRO Kurumsal Masaüstü Bilgisayar Serisi artık daha güvenli!

5 yıl garanti ile işletmeleri rakiplerinin önüne geçiren ASUSPRO Kurumsal Serisi masaüstü bilgisayarlar, performans ile güvenilirliği bir araya getirerek büyük işletmelere ve KOBİ’lere en üst seviyede verimlilik vadediyor.

'Hiçbir kurumsal yatırımcımız iflas etmemiştir'

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Dr. Vahdettin Ertaş, 'Övünerek ifade etmem gerekir ki ülkemizde bugüne kadar hiçbir kurumsal yatırımcımız iflas etmemiştir' dedi.

İşletme maliyetlerini düşüren bilgisayar: ASUSPRO A6420

ASUS’un enerji verimliliğine odaklanarak geliştirdiği kurumsal hepsi bir arada bilgisayarı ASUSPRO A6420, operasyon maliyetlerini düşürürken aynı zamanda çevreyi de koruyor.

Türksat 4-A ve 4-B uyduları 30 yıl hizmet verebilecek

TÜRKSAT Kurumsal İletişim Uzmanı Tekindal, uyduların tasarım ömürlerinin genelde 15 yıl olduğunu dile getirerek, Türksat 4-A ve 4-B uydularının ise 30 yıl tasarım ömrüne sahip olduğunu dile getirdi.

Kurumsallaşma ve markalaşmaya büyük destek

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, KOBİ'lere kurumsallaşma ve markalaşmaya yönelik projeler kapsamında yaklaşık 55 milyon liralık destek sağlanmasının öngörüldüğünü söyledi.