Kanal Istanbul Haberleri
  • 18 Eylül 2021 11:49

Kanal Istanbul Haberleri

Kanal İstanbul'a kardeş Tokat'tan mı? Bu başkan da "çok oluyor"!

Recep Tayyip Erdoğan'ın dünya çapında ses getiren projeleri Anadolu'ya da ışık tutuyor... Kanal İstanbul'a kardeş Tokat'tan mı çıkıyor? Bu Belediye Başkanı da "çok oluyor" artık!... Ya da şöyle mi girsek konuya: "Orada bir belediye var uzakta... O belediye bizim belediyemizdir. Gitmesek de görmesek de o belediyenin projeleri bizim projelerimiz; o yörenin imarı/refahı bizim refahımızdır!" Yazarımız Cemal İncesoyluer Tokat'ın vizyonunu genişleten projelerini yorumladı

"Torba kanun" tasarısı yasalaştı

"Zorunlu trafik sigortası, Diyarbakır'ın Sur ilçesinin yeniden inşası, Kanal İstanbul gibi konularında düzenlemeler içeren "torba kanun" tasarısı, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.

Flaş...Flaş..."Torba tasarı"nın 1. bölümü kabul edildi

Zorunlu trafik sigortası, 'Kanal İstanbul' ve 15 bin polis alınması ve terörizmin finansmanıyla ilgili konularda düzenlemeler içeren "torba kanun" tasarısının 1. bölümü TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

TBMM kritik 'torba tasarı' için mesai yapacak

Meclis, bu hafta zorunlu trafik sigortası, Sur'un yeniden inşaası, Kanal İstanbul, 25 yaşa kadar genel sağlık sigortası primlerinin silinmesi, 15 bin polis alımı konularında mesai yapacak.

TBMM, 'torba kanun' tasarısını kabul etti! Peki torbada neler var?

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, "Zorunlu trafik sigortası, Diyarbakır Sur'un yeniden inşaası, 'Kanal İstanbul', 15 bin polis memuru alınması" gibi konularda düzenlemeler içeren "torba kanun" tasarısını kabul etti

Kanal İstanbul'la ilgili flaş açıklama!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kanal İstanbul Projesi'ne ilişkin açıklama yaptı.

'Kanal İstanbul Projesi için güzergah açıklamış değiliz'

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım, "Kanal İstanbul Projesi için 5 güzergah üzerinde çalışıyoruz. Hiçbir güzergahı resmen açıklamış değiliz. Vatandaşlarımız tasarrufta bulunmasın, hayal kırıklığı yaşamasın" dedi.