Kadir Topbaş Haberleri
  • 26 Eylül 2021 22:32

Kadir Topbaş Haberleri

DOST ACI SÖYLER! "İstifa ediyorlar, ancak hizmetlerindeki eksiklik hangisi?"

"DOST ACI SÖYLER" diyen yazarımız Semih Gündüz, belediye başkanlarının istifasını isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu kararında neyi amaçladığını, Türk halkının istifalar için ne düşündüğünü kaleme aldı: "İstifa ediyorlar, ancak hizmetlerindeki eksiklik hangisi" Nedir bu sorunun cevabı? Yazımızda...

Başkentte BAŞKAN TOTO! Kim koltuğunda kaldı, kimler gidiyor?

Dün akşam itibarıyla "tasfiye"den kurtulmayı garantileyen AK Parti'li belediye başkanı kim? O belediye başkanı "harcanmaktan" nasıl kurtuldu? AK Parti'de hangi belediye başkanları kalıyor, hangileri gidiyor? Haber Platosu, AK Parti kulislerinin nabzını tutuyor.

Boğaz'a deniz altından yaya yolu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, İstanbul Boğazı'nda Üsküdar-Kabataş arasında deniz altından yaya yolu inşa edeceklerini bildirdi.

Gökçek ve Topbaş şükür için Medine'de

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Medine’de Peygamber Efendimiz’in kabrini ziyaret etti.

Aksaray'daki İSKİ binası yıkılıyor. Peki yerine ne yapılıyor?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Aksaray’daki İSKİ Genel Müdürlüğü Binası'nın yıkımına çarşamba günü başlanacağına binanın yerine altı otopark olmak üzere park yapılacağını açıkladı.

Topbaş: İnsanlık ayıbı olarak tarihe geçecektir

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Avrupa'ya birkaç bin göçmen ulaştığı zaman 'Bu durumu nasıl çözeceğiz?' diye paniklediler. Bu bir insanlık dramıdır. Yüzyılın tarihine yazılacak bu durum, bir insanlık ayıbı olarak tarihe geçecektir" dedi.

Başkan Topbaş 6 yeni otogar müjdesi verdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'da 6 ayrı noktada otogar yapacaklarını belirtti