Erbakan Haberleri
  • 18 Eylül 2021 11:13

Erbakan Haberleri

Bilumum terör örgütleri ve 'uyuyan' hücrelerin hedefi niye o komutan?

28 Şubat sürecinde devlet-millet arasındaki köprüleri atmak, ordu-millet birlikteliğine sekte vurmak için her türlü melaneti yapıp “PKK’yı bir süre ‘cici çocuk’ sayıp birinci tehdit sıralamasından ikinciliğe indirerek Hoca’ya (Erbakan) vuralım” diyen Tel Aviv/Washington kıbleli zevat; 2021’de “uykudan” uyanıp tüm hücreleri ile topyekun atağa kalkarsa… Orgeneral Arif Çetin'i hedefe koyarsa... Bu fotoğrafı nasıl okumak gerekir?

Bölgemizde Siyonist işgal gerçek, vekalet savaşları bahane...

Yazarımız Semih Gündüz, Türkiye'ye komşu coğrafyadaki "demokratikleştirme" "özgürleştirme", "diktatörlerden kurtarma" kılıfı ile yapılan uluslararası operasyonların arkasındaki gücü sorguluyor...

FETÖ'cü askerler 'YAŞ' tahtaya nasıl basmadı?

FETÖ'nün darbe girişimi, TSK'daki Gülen militanlarının nasıl olup da YAŞ elemelerinden kurtulabildiği sorusunu gündeme getirdi? 28 Şubat döneminde "namaz kılan ve eşi başörtülü olan" dindar askerler "disiplinsizlik" YAŞ kararı ile TSK'dan atılırken, Gülenci askerler bu elemeye neden tabi tutulmadı? FETÖ'cü askerler her elemede nasıl paçayı yırttı? Haber Platosu'nun emekli Albay olan yazarı Varol Yüksel, bu soruya cevap arıyor.

Şok Şok! Herkes başbakanın kim olacağıyla ilgilenirken İsrail vetosu kalktı!

Tüm Türkiye, "Başbakan Binali Yıldırım mı, Berat Albayrak mı, Bekir Bozdağ mı?" sorusuna cevap aramakla oyalanırken, Türkiye ile İsrail vetosunu kaldırdı. Erdoğan'ın "One Minute" çıkışı ve ardından Mavi Marmara katliamı ile bozulan Türkiye-İsrail ilişkileri "el çabukluğu" ile düzeltildi. Gizli kapaklı yapılan görüşmeler sonucunda İsrail NATO şemsiyesi altına girdi. Türkiye, bu zamana kadar sürdürdüğü NATO’daki İsrail vetosunu kaldırdı.

12 Eylül, 1991 seçimleri, 28 Şubat ile MHP ve BBP'ye dair şok açıklamalar

Merhum BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun yol arkadaşı Ökkeş Şendiller'den flaş açıklamalar... Yıl 1991; MHP lideri Türkeş, seçim meydanlarında "Evlatlarınızın katiline oy vermeyin" diyerek HADEP'i hedef gösterir. Türkeş, o PKK'cı HADEP'liler, SHP sayesinde DYP'li koalisyonun parçası olunca sus-pus olur ve bu hükümeti destekler. Türkeş, buna karşı çıkan Yazıcıoğlu ve arkadaşlarını MHP'den atmak için düğmeye basar. "HADEP'li yapıya bu destek niye?" diye sorulunca "devletin ali menfaatleri için" der

Kimler laiklikten, kimler laikliğin tartışılmasından kaygılı?

Bugünlerde gündemde yoğun yer tutan 'laiklik' tartışmasına yazarımız Cemal İncesoyluer farklı açıdan baktı ve kaygılarını sizler için kaleme aldı

'Erbakan'ın kravatlarını Versace değil ben tasarladım'

İlk kez 1980 yılında kumaşla tanışmış ve Butik Faruk mağazasıyla sektörde adını duyurmuş. Faruk Saraç markası olabilmek için hem çok çalışmış hem de kendine özgü stilini muhafaza etmiş.

Faizle borç almayan tek Başbakan; Erbakan

‘Milli Görüş Temelinde Dünya ve Türkiye’de Faiz Belası’ konulu panel, önemli isimlerin katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi. Alanında uzman isimlerin ortak görüşü faizin sömürünün en önemli enstrümanı olduğuydu.

Kısaca 28 Şubat: Darbe yapmayı kafalarına koydularsa, sebep bulunur

28 Şubat darbe sürecini "Bu ülkede darbe yapmayı kafalarına koydularsa, sebep (bahane) bulmakta sıkıntı çekmezler" diyerek değerlendiren yazarımız Cemal İncesoyluer o dönemi yaşananları sizler için kaleme aldı

Erbakan'ın 30 yıllık çalışanı 'Hoca'yı anlattı

Eski Başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan'ın yakın hizmetinde bulunan Osman Akgün, 27 Şubat 2011'de hayata gözlerini yuman Erbakan'ın vefatının 5. yılında bilinmeyenleri anlattı.

Şevki Yılmaz: Özal ile Erbakan bir arada olsaydı 28 Şubat olmazdı

TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Yılmaz, "Eğer rahmetli Özal ile Erbakan bir arada olsaydı, 28 Şubat olmazdı. Erbakan Başbakan, Özal Cumhurbaşkanı olmasın diye Özal'ı ortadan kaldırdılar" dedi.

Erbakan'ın çocukluğu hikayeleştirildi

Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın çocukluğu, vefatının beşinci yılında hikayeleştirildi. "Necmettin'in Dünyası" çocuk hikayeleri serisi, Erbakan'ın hayatından gerçek bilgiler doğrultusunda kurgulandı.

"2015 kayıp yıl, 2016 planında üretim yok/Refahyol sonrası sanayi üretiminin dramatik düşüşü"

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tongüç, ekonominin görünümünü, 2015'i ve hükümetin 2016 eylem planını değerlendirdi.

28 Şubatçıların mal varlıklarına el konulsun, o para yetimlere aktarılsın

Memur-Sen “1 Milyon Üye” hedefiyle başlattığı 81 İlde yapılan teşkilat buluşmaları devam ediyor. Bu kapsam’da İzmir İl Buluşması’nda teşkilata hitap eden Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, 28 Şubat darbe sürecine ilişkin olarak, “Darbe hazine'ye yaklaşık 400 milyar liraya mal oldu. Bunun hesabı sorulsun, cuntacıların mal varlıklarına el konulsun, o para öksüzlere ve yetimlere aktarılsın” dedi.

Saadet lideri Kamalak iddialı: Bakın o barajlar nasıl yıkılıyor!

Saadet Partisi Genel Başkanı MustafaKamalak, "Siz ilinizde, bölgenizde Saadet Partili adaylara seçilecek kadar oy verin, Allah'ın izniyle seçim barajını bana bırakın. Bakın, o barajlar nasıl yıkılıyor" dedi.

Gül, Erbakan Parkı'nın açılışan katıldı

Abdullah Gül, Kayseri'de Melikgazi Belediyesince yaptırılan Necmeddin Erbakan Parkı'nın açılışını gerçekleştirdi. Gül: "Necmeddin Erbakan, Türkiye'nin yerli düşüncesini, milli görüşünü, Anadolu ruhunu tekrar herkesin bilincine getiren, Türkiye'yi bilinçlendiren ve hepimizi siyasete bu şekilde sokan insan"

Diyarbakır BOP'UN YILDIZI mı yapılıyor?

Çekiç Güç Anadolu topraklarına geri mi geliyor? Ankara sustu, NATO ve Amerikalı komutanlar dikkatten kaçan bir gelişmeyi ifşa etti!

Erdoğan'ın son zamanlardaki hareketlerinden rahatsızım

Yazar Hakan Albayrak, 'AK Partili, AK Parti'ci ve Tayyipçi' olduğunun altını çizerek "dost" uyarıları yaptı: "Erdoğan’ın son zamanlardaki hal ve hareketlerinden genel olarak rahatsızım ve bunu ifade etmem dünyanın sonu olacaksa batsın bu dünya! İmam Necmeddin Erbakan’a itiraz ettiğimde Hakk’ı üstün tutan makul ve muteber bir adamdım da Recep Tayyip Erdoğan’a itiraz edince bâtıla batıp alçalmış bir hain mi oldum? Geçin bunları."

"Meclise girdiğimiz dönemlerde herkesin yüzü güldü"

Milli Görüş'ün koalisyon alarak bile meclise girdiği dönemlerde ülke için en hayırlı hizmetlerin yapıldığını belirten Kamalak, "Milli Görüş koalisyon ortağı oldu, 1974'ten bu yana Kıbrıs'ta can mal emniyeti var. Koalisyon olarak bile olsa Anadolu'yu fabrikalarla donattık. Yanlış mı yaptık Allah aşkına? Koalisyon hükümetlerimizde işçinin, memurun, çiftçinin yüzü güldü" dedi.

Erbakan ve Yılmaz, AK Parti'den aday mı?

Fatih Erbakan ve Mesut Yılmaz AK Parti'den aday mı değil mi? İşte sorunun cevabı...

İŞTE TC HÜKÜMETLERİ

Bugün, Davutoğlu başkanlığında Türkiye Cumhuriyeti tarihinin 63. hükümeti kuruldu? Peki Cumhuriyet tarihi boyunca kurulan 62 hükümet? Merak edenler için o liste...