Çiçek Haberleri
  • 26 Eylül 2021 20:59

Çiçek Haberleri

Reis vefalıdır… En büyük ödülü Devlet Bahçeli'ye verecektir!

Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti ile el ele ve gönül gönüle nereye koşuyor?

Akdamar Adası çiçeklere büründü

Van'da yerli ile yabancı turistlerin ilk uğrak yerlerinden Akdamar Adası, havaların ısınması ve badem ağaçlarının çiçek açmasıyla farklı bir güzelliğe büründü.

Bursa baharı milyonlarca çiçekle karşıladı

Osmanlı Devleti'ne bir dönem başkentlik eden Bursa, bu medeniyetle özdeşleşen lale başta olmak üzere, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin diktiği pek çok türde milyonlarca çiçekle ilkbaharı karşıladı.

Gazzeli çocuklar İsrail'in bıraktığı enkaza çiçek dikti

Gazzeli çocuklar İsrail'in 2014 yılındaki saldırılarında yıkılan binaların enkazına çiçek fideleri dikti.

EXPO 2016 Antalya'yı 'Osmanlı Bahçesi' süsleyecek

Çiçek ve çocuk temasıyla 22 Nisan'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılacak EXPO 2016 Antalya'da, geleneksel Türk bahçe kültürünü yansıtan "Osmanlı Bahçesi" oluşturuldu.

İstiklal Caddesi'ndeki saldırının en küçük kurbanı! İyileşip bize dön Asya

İstiklal Caddesi’nde, terör örgütü IŞİD üyesi saldırganın üzerindeki bombayı patlattığı yere çiçekler bırakılırken olayda annesi, babası ve ablasıyla birlikte yaralanan 2.5 yaşındaki Asya Başaran’a da mesaj yağdı.

Erdoğan 2012: Zaman gazetesi 'ateşte açan bir çiçek'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 2012 yılının ocak ayında Zaman gazetesinin 25. yıl kutlamasına katılarak, gazeteye övgüler yağdırmıştı

'91 yaşındaki kişi gözaltına alındı' iddiasına yalanlama

Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Çiçekli, "FETÖ/PDY terör örgütüne ilişkin soruşturma kapsamında 91 yaşında hasta şüphelinin gözaltına alındığı" yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını kaydetti.

Çiçekçilerde Sevgililer Günü mesaisi

14 Şubat Sevgililer Gününde sevgisini çiçekle ifade etmek isteyenlerin uğrak yeri olan çiçekçileri, yarın yoğun bir mesai bekliyor.

Kadıköy'de çiçekçiyi ezen sürücüye 7 yıl

Kadıköy Bağdat Caddesi'nde otomobiliyle çarptığı çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın ölümüne neden olduğu iddiasıyla yargılanan sürücü Murathan Öztürk, "bilinçli taksirle ölüme neden olma" suçundan 7 yıl hapis cezasına mahkum edildi.

Çiçek tutkusu 'kadınlara' umut oldu

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde çocukluğundan bu yana tutkusu olan çiçek yetiştiriciliğini iş kurarak meslek haline getiren kadın girişimci, 60 dönümlük alandaki serasında 100'e yakın kadına istihdam sağladı.

Ankara'da 14 Şubat'ta 300 bin çiçek satılacağı tahmin ediliyor

Ankara Çiçekçiler Esnafı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Aydemir, Sevgililer Günü'nde Başkent'te yaklaşık 300 bin adet çiçek satılacağını tahmin ettiklerini belirtti.

Her müşterisinin fotoğrafını çekiyor

Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde kahvehane işleten Kadir Çiçek'in 24 yıllık iş yerinin duvarını, fotoğraflarını çektiği müşterilerinin fotoğrafları süslüyor.

AK Parti'nin TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu üyeleri belirlendi

AK Parti, TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu için Ankara milletvekilleri Çiçek ve İyimaya ile Gaziantep Milletvekili Gül'ü belirledi.

Kırşehir'de 5 büyüklüğünde deprem

Merkezi üssü Kırşehir'in Çiçekdağı ilçesi olan 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Ankara'da da hissedildi

Gök taşı diye gönderdiler, taş çıktı

İÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ünsalan, "Şu ana kadar, Sarıçiçek meteoritleri hariç elimize gelen yüzlerce numuneden hiçbiri meteorit değil" dedi.

Kazdığı bahçeden 600 milyon dolar çıktı!

65 yaşındaki bahçıvan, Kolombiyalı uyuşturucu baronun kayıp servetini buldu. Çiçek ekimi için kazdığı bahçeden, 600 milyon dolar çıktı.

Türkeş yeni partisine ısınıyor

Aday listelerinin dün YSK'ya teslim edilmesinin ardından AK Parti Ankara milletvekili adayları ilk toplantısını yaptı. Çiçeği burnunda AK Partili Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş de toplantıya katıldı. Türkeş, " AK Parti mensupları olarak, AK Parti'yi tek başına iktidara getirmek için 1 Kasım seçimlerine bir hazırlık yapmaktayız" ifadesini kullandı.

Akdoğan: Seçime hazırız

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, "Liste eleştirilerini de geride bırakacak şekilde, şu anda seçime hazır durumdayız" dedi

Bodrum açıklarında göçmen teknesi battı: 24 ölü

Bodrum'dan Yunanistan'ın Kos Adası'na giden ve göçmenleri taşıdığı öğrenilen bir tekne, Datça yakınlarındaki Karaada açıklarında battı