Bnd Haberleri
  • 18 Eylül 2021 10:41

Bnd Haberleri

O AK Parti'li CHP’ye, Kılıçdaroğlu da AKP’ye çalışıyor

AK Parti'li Ayhan Oğan ile CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, beyanları ile aslında kime hizmet ediyor? Kendi partilerine mi yoksa rakiplerine mi?

FETÖ + PKK + IŞİD İŞBİRLİĞİ = MADE IN AMERİKA

"Bitlis, Elazığ, Van, Gaziantep ve Cizre saldırılarını tek tek ele alamayız. FETÖ+DAEŞ+PKK işbirliği, yani “Made in Amerika” diyebilmek için de çok fazla kafa yormaya gerek yoktur" değerlendirmesini yapan yazarımız Mustafa Toygar, FETÖ+DAEŞ+PKK işbirliğinin kodlarını kaleme aldı

PKK'lı Alman ve İsrail ajanları

Alman ajan Kevin Joachim’in Türkiye’nin Kandil’e attığı bombalar sonucu ölmesi, örgüt içindeki yabancıların varlığını net bir biçimde ortaya koymuştu. Oysa PKK’lıların, elyapımı bomba ve şehir savaşı dersleri için başvurduğu kaynak yalnızca Joachim’den ibaret değil.

PKK-Almanya işbirliği böyle ispatlandı

TSK, Ağustosun son haftasında bombaladı, PKK-Almanya işbirliği deşifre oldu. İşte, hafızalara kazınan o haber: Alman gizi servisi BND ajanı 'Dilsoz Bahar' kod adlı Kevin Joachim'in cesedi, bombardımanda ölenlerin arasından çıktı. PKK'lı teröristlere taktik veren, 6 BNP ajanının daha Kandil'de olduğu öğrenildi.

Cizre, İngiliz ve Alman istihbaratının üssü mü?

Eylül 2015'te Cizre'deki terör olaylarında İngiliz istihbaratının parmağının olduğu gündeme geldi ve bu iddia yalanlanmadı. Yakın geçmişe göz atacak olursak Cizre'ye sadece İngiliz ajanları değil Alman ajanları da üs kurmuş. Ocak 2015'te Cizre'de çıkan terör olaylarında Almanya'nın parmağı bulunduğu bilgisi, devletin istihbarat raporlarına girmiş.

Ajan cenneti Türkiye

Türkiye’de ajanlık yapanların önemli bir bölümü ya gazeteci, ya sivil toplum örgütü temsilcisi, ya misyoner, ya da akademisyen.. Beyaz ajanlar bunlar. Bu, ajanlıkları yanında, kendilerini gizlemek için kullandıkları 2. işleri.